Language / kalba:  lithuanian  english  
Nemokamas pristatymas
visiems užsakymams virš 1500 Lt

Meade 12" LX200ACF Go-To kasegrenas

€5050.00  • Pristatymo svoris: 78kg
  • 0 Vienetų sandėlyje
  • Gamintojas: Meade instruments

Vienas populiariausių teleskopo modelių rinkoje nuo šiol siūlomas su pagerinta optika!
Visi Meade LX200ACF serijos teleskopai komplektuojami su plokščio lauko optine sistema, o teleskopo savybes praturtina integruotas GPS modulis, "užrakinamas" pagrindinis veidrodžio fokusavimo mechanizmas, padidintas pagr. veidrodis, atspindžių mažinimo sistema, periodinės klaidos kontrolė, ir kt. savybės.

Ypač tvirta ir stabili šakutinė montuotės sistema gali būti naudojama tiek Alt-Az tiek ir EQ (pusiaujiniu) rėžimu naudojant papildomą pusiaujinę (EQ Wedge) platformą.

ACF f/10 optika Remdamasi Ritchie-Cretien optikos standartu, Meade visuose LX90 ir LX200 serijos teleskopuose pagamino plokštinto lauko optinę sistemą ypač praversiančią astrofotografijos mėgėjams ir profesionalams. ACF optika integruota į visus 8", 10", 12", 14" ir 16" modelius.

Meade Ultra-High Transmission Coatings (UHTC) padidina optinės sistemos našumą daugiau nei 20% lyginant su standartinėmis veidrodžių dangomis.

Zero Image-Shift Microfocuser (įsigyjamas atskirai) užtikrina tikslų objekto fokusą, kuris reguliuojamas rankinio valdymo pultelio pagalba.

Pagrindinio veidrodžio užrakinimo mechanizmas užrakina pagrindinį veidrodį todėl visiškai nepakinta fokusas persukus teleskopą į kitą dangaus pusę.

Baffle tube optical system fokusavimo vamzdyje integruota atspindžių mažinimo žiedinė sistema pagerina stebimų objektų kontrastą ir ryškumą.

Padidintas pagrindinis veidrodis užtikrina tolygesnį regėjimo lauko apšviestumą pakraščiuose (8" LX200ACF veidrodis yra 8.25" skersmens ir t.t.).

Smart Mount montuotės funkcija užtikrina ir pagerina pataikymo į objektus tikslumą. Suderinama tiek Alt-Az tiek ir EQ (su pusiaujine platforma) rėžimuose.

Smart Drive funkcija užtikrina periodinės klaidos montuotės sekime kontrolę ir padeda sumažinti sekimo netikslumą iki minimumo. Funkcija veikia tiek azimutiniu, tiek pusiaujiniu rėžimu abiem ašim.

SonyGPS Receiver Sensor užtikrina tikslius laiko, datos ir vietos parametrus bei padeda tiksliai sulygiuoti teleskopą pagal dangų.

AutoAlign funkcija užtikrina greitą ir lengvą sistemos lygiavimą ir pririšimą prie dangaus stebėjimams ar fotografijai.

AutoStar II valdymo pultelis turi 145 000 objektų bazę bei daugybę naudingų funkcijų, tokių kaip Mėnulio ir Saulės kalendorių, išplėstinės informacijos apie objektus duomenų bazę, internetu atnaujinamą valdymo pultelio objektų (kometų, asteroidų, dirbtinių žemės palydovų ir kt.) duomenų bazę, intuityvų valdymą, okuliarų didinimo ir kt. skaičiuokles, naktinio pašvietimo raudoną įjungiamą leputę ir kt.

MADE IN THE USA Visi LX200ACF serijos teleskopai ir jų dalys (optika, mechanika) gaminami ir testuojami JAV, (Irvine, California).

Specifikacija:

Specifications 8"
Efektyvus skersmuo
305mm (12")
Židinio ilgis, santykis
3048mm f/10(12")
Maksimalus rekomenduojamas didinimas
750X (12")
Teleskopo montuotė

sustiprinto tipo šakutinė montuotė

Pagr. veidrodžio užrakinimo mechanizmas

Yra

Elekrinis mikrofokusatorius

(4-greičių) įsigyjamas papildomai

Komplektinis okuliaras
Series 5000 26mm 5-Element Plossl
Ieškiklis 8 x 50mm
GPS, Horizontalaus lygio ir šiaurės davikliai

Yra (16-kanalų GPS imtuvas)

Pataikymo tikslumas ir, "High Precision" rėžimas

1-arc min. Yra

Autostar II valdymo pultas

YRa (147,541 obj. duomenų bazė)

Maitinimo elementai (papildomai) 8 x C tipo baterijos
Matinimo el. darbo laikas (apytikslis) 20 h
Paieškos greičiai:

RA ir Dec: nuo 0.01x iki 1.0x žvaigždinis pasirenkamas su 0.01x tikslumo žingsniais; 2x, 8x, 16x, 64x, 128x; nuo 1°/s  iki  8°/s, pasirenkamas 0.1° žingsniais

Sekimo greičiai

žvaigždinis, mėnulio arba pasirenkamas iš 2000 pozicijų

Pagrindinis ir antrinis veidrodis
Pyrex stiklas
Korekcinė plokštelė water white glass
Teleskopo svoris
57 kg
Teleskopo transportavimo svoris
68 kg
Trikojo aukštis
reguliuojamas aukštis nuo 76.20cm iki 117.76mm
Ši prekė į katalogą buvo įtraukta Ketvirtadienis 03 rugsėjo, 2009.