Language / kalba:  lithuanian  english  
Nemokamas pristatymas
visiems užsakymams virš 1500 Lt

Hofheim instruments 8" kelioninis dobsono teleskopas

€1300.00  • 0 Vienetų sandėlyje
  • Gamintojas: Hofheim instruments

Mes džiaugiamės galėdami pristatyti patį kompaktiškiausią 20cm skersmens teleskopą rinkoje!!! Neribotos galimybės, puiki optika, neįtikėtinas kompaktiškumas, aukščiausios kokybės surinkimas ir neidildomi įspūdžiai garantuojami visiems, įsigijusiems šį prietaisą.

Koncepcija

Visas teleskopas telpa vienoje dėžėje. Pasiimkite šį teleskopą į bet kurią išvyką ir galėsite džiaugtis 8" (20cm) prietaisu stebėdami galaktikas, ūkus planetas ir kt. dangaus objektus. Visas teleskopas sveria tik 8kg ir jo dėžės matmenys yra 31cm x 32cm x 20cm.

Optika

Hofheim Instruments nešiojamo dobsono 8" optika atitinka aukščiausius kokybė reikalavimus ir gamintojo deklaruojamus veidrodžio paviršiaus tolygumo standartus, atitinkančius λ/12. Trumpas, vos 800mm teleskopo židinys ir f/4 židinio santykis puikiai tiks astrofotografijos mėgėjams (teleskopo vamzdį montuojantiems prie atskiros montuotės) ar plataus regėjimo lauką užimantiems ūkams ir galaktikoms.

Pagrindinio veidrodžio 0,6" skiriamoji geba ir "λ/12" atitikamą kokybę turinti optika užtikrins nepriekaištingą vaizdų kokybę naktinių stebėjimų metu. Pagrindinio veidrodžio BK-7 tipo stiklui reikia apie 25 minučių tam, kad adaptuotis prie 15 laipsnių temperatūros pokyčių, stebėjimų metu.
Pagrindinis ir antrinis veidrodžiai gali būti derinami specialių reguliavimo varžtelių pagalba.

Centrinis uždengimas f/4 židinio santykio dobsono reflektoriuje siekia apie 25%.

Kaip ir būdinga mažą židinio santyki turinčiam teleskopui, pastarasis dobsono reflektorius turi pastebimą lauko kreivumą (stebint 2" plataus lauko okuliarais) dar vadinamą "coma" efektu. Norintiems išvengti kreivo lauko su 2" plataus lauko okuliarais, rekomenduojame įsigyti specialų lauko koregavimo "Coma corrector" lęšį.

Stabilumas

Nepaisant mažo teleskopo svorio, 8" nešiojamas dobsonas yra ypač stabulis ir tvirtas prietaisas. Šio teleskopo vamzdis gali būti montuojamas ant kitų montuočių (įsigyjant specialų perėjimo adapterį) ir pritaikomas astrofotografijai. Norintiems fotografuoti su DSLR tipo fotoaparatais, galime pritaikyti trumpesnius viršutinės dalies teleskopo laikiklius, kad fotoaparato sensoriui būtų pakankamai atstumo tinkamam fokusui nustatyti.

Techniniai duomenys:

Teleskopo svoris : 8kg

Dėžės išmatavimai : 31cm x 32cm x 20cm

Pagrindinio veidrodžio skersmuo : 20cm / 8 " (BK-7)
Židinys: 80cm (F/4)
Ryškio limitas: 13mag
Skiriamoji geba (Dawes): 0,6"

Antrinio veidrodžio skersmuo: 50mm
Uždengimas: 6%
Offset: 3mm

Fokusatorius: Aliuminio, 2" helical tipo

Maksimalus regėjimo laukas: 2,9°


Galimi teleskopo priedai:

*  Specialus medžiaginis optinio vamzdžio dangalas nuo pašalinės šviesos

*  Ieškiklio laikiklis

* Optinis ieškiklis su raudonu tašku

* Žalio lazerio ieškiklis su adapteriu

* Vamzdžio frikcijos įtempimo mechanizmas

* Trumpesnių strypų instaliavimas fotografijai su DSLR

* Specialus adapteris, skirtas vamzdį montuoti prie pusiaujinių montuočių

Ši prekė į katalogą buvo įtraukta Ketvirtadienis 03 rugsėjo, 2009.