Language / kalba:  lithuanian  english  
Nemokamas pristatymas
visiems užsakymams virš 1500 Lt

3m skersmens astronomijai skirto kupolo pilnas komplektas  • Modelis: scopedome3m
  • 0 Vienetų sandėlyje
  • Gamintojas: Scope dome

Scope dome 1 en
Kupolas gaminamas iš specialios, 6mm storio medžiagos, nepraleidžiančios vandens ir drėgmės. Išlenkti korpuso elementai suteikia stabilumo ir tvirtumo išorinėms ir vidinėms kupolo ertmėms. Pats kupolas yra sudarytas iš 7 atskirų dalių, todėl tinkamas surinkimui ant aukštų pastatų.

W – kupolo skersmuo: 3000 mm
S – dangčio plotis: 1000 mm
H – kupolo aukštis: 2400 mm
B – kupolo pagrindo skersmuo: 2600 mm
BH – pagrindo aukštis: 900 mm
SH – kupolo viršutinės dalies aukštis: 1500 mm

A – kupolas
B – uždarymo dangtis (shutter)
C – vidinė kupolo sienos dalis
D – vandns nutekėjimo griovelis
R – lietus

Kupolo tvirtumas yra garantuojamas specialios konstrukcijos, kuri taip pat visiškai apsaugo vidines ertmes nuo vandens. Pakankamas tarpas bazės konstrukcijoje ir šviesi kupolo spalva - puiki apsauga nuo aukštos temperatūros kupolo viduje.
Didelė, net 1m skersmens atidarymo anga puikiausiai tiks įvairaus skersmens teleskopų savininkams. Po šiuo kupolu galite turėti net 90cm skersmens prietaisą stebėjimams ar astrofotografijai. Stebėjimo anga orientuota taip, jog būų patog stebėti objektus esančius zenite.
Kupolo sukimo mechanizmas yra paremtas specialiais bėgiais ir pageidaujant gali būti pilnai motorizuotas (kompiuterizuotas).
Kupolo sukimo sistema sudaryta iš dviejų, ypač tylių ir mažai galios reikalaujančių elektros variklių, maitinamų nuo 230V įtapos. Vienas variklis kontroliuoja kupolo sukimąsi, kitas - stebėjimų angos pakėlimą ir nuleidimą. Specialių daviklių pagalba kupolas yra sinchronizuojamas su teleskopu, tad mes užtikriname, kad jis suksis ten, kur tuo metu suksis pats teleskopas.

Į komplektą įeina elektro varikliai, specialūs davikliai kupolo sinchronizacijai su teleskopu, valdymo plokštė-kontroleris.
Ši prekė į katalogą buvo įtraukta Antradienis 10 lapkričio, 2009.