Language / kalba:  lithuanian  english  
Nemokamas pristatymas
visiems užsakymams virš 1500 Lt

TS Alt-Azimuth montuotė su sliekinėm pavarom

€310.00  • Modelis: GsAZ
  • Pristatymo svoris: 8kg
  • 0 Vienetų sandėlyje
  • Gamintojas: GSO

The Guan Sheng Optical ATZ yra universali azimutinė montuotė, tinkanti žiūronams ir teleskopų vamzdžiams iki 8 kg svorio.

Montuotės valdymas:

ATZ montuotės dėka galima dviem būdais reguliuoti vamzdžio padėtį. Integruota guolinė sistema leidžia sukioti montuotę rankiniu būdu be jokių papildomų pastangų. Montuotėje taip pat integruotos dvi, lėto skumo rankenėlės, todėl galima iš lėto sekti pasirinktą dangaus stebėjimui objektą sukant abiejų ašių rankenėlės abiem kryptimis. Pageidaujant, galima sukti montuotę tiek rankomis tiek ir rankenėlių pagalba vienu metu!

Greito nuėmimo adapteris:

Kita praktiška, su montuote siūloma savybė yra greito uždėjimo adapteris, suderinamas su visomis astronomijai naudojamomis vamzdžių platformomis. Greito nuėmimo adapteris naudingas ir balansuojant optinį vamzdį, o adapterio universalumas ir galimybė pritaikyti specifines platformas paukščių stebėtojams ar fotografams, pravers ateityje.
Panaudojimo sritys:

Žemės objektų stebėjimas ... Greitas montuotės surinkimas ir paruošimas stebėtojams ypač patiks keliaujantiems. Montuotės trikojo aukštis reguliuojamas 90-130cm ribose. Žiūronai ar monokliai gali būti montuojami papildomo "L" rėmelio formos adapterio dėka, o pačios montuotės keliamoji galia yra net 8 kg.

Fotografija ... Bet kokio tipo fotoaparatas gali būti pritaisomas ant šios montuotės fotografinio adapterio dėka (įsigyjamas papildomai). Montuotės savybė, leidžianti sukioti viršutinę montuotės dalį 360 laipsnių kampu pravers bet kuriam fotografui.

Astronomija ... ATZ montuotė, kaip tik orientuota į astronomijos mėgėjus ir profesionalus norinčiu sgreitai pasiruošti stebėjimams. Jokių maitinimo šaltinių, jokių lygiavimų pagal šiaurę... Tiesiog uždedate teleskopo vamzdį ant montuotės, ir galite pradėti stebėjimus.

Montuotė pritaikyta vidutinio dydžio teleskopams ir yra tinkama 120mm refraktoriams, 8" Šmidt-Kasegrenams, 6" Niutono reflektoriams. Rekomenduojama keliamoji galia yra 6 kg., o maksimali - 8kg.

Lėto sukimo rankenėlių dėka galima stebėti dangaus objektus prie 300x didinimo.

Montuotės "ranka" yra reguliuojama, todėl montuotės ir vamzdžio kampą galima lengvai nusistatyti pagal turimo prietaiso ilgį taip, kad pastarasis nekabintų montuotės trikojo ar kitų montuotės dalių.

Kelionės ... GSO ATZ montuotė yra pritaikyta dažnoms išvykoms. Norint nuimti montuotės "ranką", tai galima padaryti be didelių pastangų. Kiekviena montuotės dalis gali būti išrinkta, todėl visas komplektas gali būti gabenamas ir lėktuvu.

Specifikacija:

-- Montuotės svoris ... 6.2kg
-- Transportavimo ilgis: stovas 79cm / montuotės "galva" 63cm
-- Keliamoji galia: rekomenduojama galia iki 6kg
-- Montavimo plokštelė: Vixen tipo. Montavimo adapteris suderinamas su įvairiomis plokštelėmis
-- Stebėjimo aukštis: 90-130cm (reguliuojamas)
-- Sekimo kontrolė: Greitas reguliavimas ranka ir 360° didelio jautrumo (sliekinės pavaros) abiejų ašių
Dauguma Alt-Az tipo montuočių nepritaikytos naudoji jas su ilgais vamzdžiais, todėl stebėjimų metu neįmanoma nukreipti vamzdžio į zenitą dėl to, jog vamzdis remiasi į montuotės konctrukciją. GSO išprendė šią problemą ir montuotės "ranką" galima palenkti net 45 laipsnių kampu tam, kad vamzdis neatsiremtų į montuotės dalis stebėjimo metu.

Rekomenduojami priedai:

-- PS Foto Del ... trumpa plokštelė, skirta fotografijos įrangai montuoti
-- Montavimo plokštelės ... skirtingų standartų teleskopų vamzdžiams montuoti
-- L tipo rėmelis ... 90° pritaikymas montuotę naudoti kartu su didelio diametro žiūronais


Speciali savybė: montuotės galimybė reguliuoti "rankos" poziciją


Ši prekė į katalogą buvo įtraukta Ketvirtadienis 03 rugsėjo, 2009.